Moderni stanovi prvi red do mora na otoku Korčuli

Lokacija: Korčula

Cijena: 492.000,00 €

Cijena po m2: 3.258,28 €

Opis

Na prodaju su moderni stanovi u novogradnji prvi red do mora u malom mjestu na otoku Korčuli.

Zgrada se sastoji od 6 stanova, dva u prizemlju i po dva na svakom katu. Također, zgrada ima ugrađeno dizalo koje vodi od garaže do 2. kata. Stanovi u prizemlju su 3,8m iznad razine okoliša zgrade.

Svaki  stan ima površinu između 118-120m2  + balkon u površini između 30-31m2.

Svi stanovi su trosobni stanovi, posjeduju 3 spavaće sobe, svaka sa svojim kupatilom, hodnik, kuhinja i dnevni boravak, WC i praonica. Svakom stanu pripada jedno parkirno mjesto u podzemnoj garaži.

Svaki stan će imati vlastiti vodovodni i elektro priključak. Orijentacija zgrade je prema istoku, sa nesmetanim pogledom na zaljev i novoizgrađenu marinu. Parking je uključen u cijenu te se ne naplaćuje.

Cijena uključuje kompletnu opremu i namještaj, sve električne aparate, TV uređaj, klimatizaciju u svakoj sobi i u dnevnom boravku. Stan će biti spreman za useljenje ili iznajmljivanje.

Planirani datum useljenja je prosinac 2024. godine.

Cijena stanova u prizemlju iznosi 492.000,00€.

Cijena stanova na prvom katu iznosi 514.000,00€

Cijena stanova na drugom katu iznosi 535.200,00€

Za dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte!

Šifra: 88189
492.000,00 
Veličina: 151 m2
Broj soba: 4
Spavaće sobe: 3
Kupaonice: 3

Kontaktirajte nas

Slične nekretnine

Zadar
Cijena: 570.000,00 €
Cijena: 570000 €
Korčula
Cijena: 2.000.000,00 €
Cijena: 2000000 €
Makarska
Cijena: 620.000,00 €
Cijena: 620000 €
Zadar
Cijena: 350.000,00 €
Cijena: 350000 €
Zadar
Cijena: 299.000,00 €
Cijena: 299000 €
Zadar
Cijena: 775.000,00 €
Cijena: 775000 €

Prestižna globalna nagrada uručena Best Real Estateu!