Kuća u centru Dubrovnika

Lokacija: Dubrovnik

Cijena: 900.000,00 €

Cijena po m2: 2.812,50 €

Opis

Prodaje se kuća u centru Dubrovnika, odmah iznad starih zidina, odakle se pruža fenomenalan pogled na cijeli Grad, kulu Minčetu, more i otok Lokrum. Vila ima 320m2, raspoređenih u 3 stana na tri etaže + 700m2 uređenog vrta i vočnjaka. Udaljena je 80m od glavne ceste i gradske garaže. Najelitiniji dio Dubrovnika.

Šifra: 679
900.000,00 
Veličina: 320 m2

Kontaktirajte nas

Slične nekretnine

Dubrovnik
Cijena: 3.500.000,00 €
Cijena: 3500000 €
Šibenik
Cijena: 298.200,00 €
Cijena: 298200 €
Zadar
Cijena: 404.960,00 €
Cijena: 404960 €
Novigrad
Cijena: 569.000,00 €
Cijena: 569000 €
Zadar
Cijena: 432.650,00 €
Cijena: 432650 €
Zadar
Cijena: 1.000.000,00 €
Cijena: 1000000 €

Prestižna globalna nagrada uručena Best Real Estateu!